Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie internetowym na temat życia i twórczości S. Żeromskiego. Informujemy, że na stronie biblioteki www.pbw.kielce.pl we wszystkie czwartki października o godzinie 1200 zamieszczana będzie zagadka. Zwycięża osoba, która pierwsza w tym dniu prawidłowo odpowie na zadane pytanie. Odpowiedzi (koniecznie z podaniem: imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego) należy kierować w dniu pojawienia się zagadki na pocztę elektroniczną biblioteki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach od 1200 do 1900. Prawidłową odpowiedź i nazwisko zwycięzcy zamieścimy na stronie biblioteki w kolejny czwartek października. Ogłoszenie nazwisk wszystkich zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi w listopadzie 2014 w PBW w Kielcach.
Biblioteka zastrzega sobie prawo do opublikowania na stronie internetowej biblioteki nazwisk zwycięzców konkursu. Zaznaczamy także, że można zostać laureatem tylko jednego konkursu.
W przypadku, gdy uczestnik konkursu znów poda prawidłową odpowiedź jako pierwszy, zwycięża następny z najlepszym czasem.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!