Spotkanie pedagogów, pedagogów specjalnych i psychologów ze szkół z terenu miasta i Powiatu Starachowickiego

Spotkanie pedagogów, pedagogów specjalnych i psychologów ze szkół z terenu miasta i Powiatu Starachowickiego

10 marca 2023 r. w starachowickiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach odbyło się spotkanie pedagogów, pedagogów specjalnych i psychologów ze szkół z terenu miasta i Powiatu Starachowickiego. Byli obecni również przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji i Kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach Pani Anna Rosińska. 
Szkolenie i warsztaty na temat “Komponenty seksualności” prowadziła psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Starachowicach Pani Monika Osiak. Ponadto były poruszane bieżące tematy dotyczące placówek oświatowych i dalszej współpracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ze starachowicką Filią PBW Kielce.

Spotkaniu towarzyszyła wystawa nowości i multimediów pod hasłem “Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach Filia w Starachowicach poleca” przygotowana przez Aldonę Adamczyk.

Organizatorami spotkania pedagogów i pomysłodawcami cyklicznych spotkań w bibliotece była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Starachowicach oraz nauczyciele-bibliotekarze starachowickiej Filii PBW Kielce Aldona Adamczyk i Michał Wojtyszek.

Aldona Adamczyk

Dziękujemy Pani Aldonie Adamczyk za zorganizowanie spotkania.

Beata Kusiak Kierownik Filii
Jacek Sabat Wicedyrektor PBW w Kielcach
Sylwester Kasprzyk Dyrektor PBW w Kielcach