Biblioteka na Dożynkach Wojewódzkich

Biblioteka na Dożynkach Wojewódzkich

Szanowni Państwo

Niezwykle miło było nam uczestniczyć w tegorocznych Dożynkach Wojewódzkich w Tokarni, podczas których mieliśmy okazję gościć tak wielu z Państwa. Cieszymy się, że nasza oferta wzbudziła tak ogromne zainteresowanie. Punkt biblioteki był miejscem relaksu i wypoczynku, gdzie każdy znalazł coś dla siebie. W czasie kiedy dorośli mogli odpocząć i zanurzyć się w lekturze czy też zapoznać się z historią biblioteki, dzieci zajęły się rywalizacją w grach planszowych, tworzeniem pięknych rysunków lub miały malowane twarze, co niewątpliwie cieszyło się wśród najmłodszych największym powodzeniem.
Odwiedzili nas również Parlamentarzyści Ziemi Świętokrzyskiej i Władze Województwa Świętokrzyskiego, dzięki którym możemy się rozwijać i podnosić poziom świadczonych przez bibliotekę usług dla naszych Czytelników, za co jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie w tym miejscu dziękujemy.

Ponadto było nam bardzo miło, że włączyliście się Państwo w promocję czytelnictwa poprzez uczestnictwo w Narodowym Czytaniu Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy Panu Markowi Bogaczowi Prezesowi Wydawnictwa Garmond, za przekazanie czasopism i upominków dla czytelników, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Dożynek Wojewódzkich.

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja PBW Kielce, Zastępca Dyrektora DESTiSZ Renata Bielska i Pracownicy biblioteki