Zapraszamy na spotkanie nauczycieli bibliotekarzy

Zapraszamy na spotkanie nauczycieli bibliotekarzy

Zapraszamy na spotkanie dla nauczycieli bibliotekarzy, które odbędzie się 14 czerwca 2024 r. w Czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach (ul. Jana Pawła II 5). Początek – godz. 11.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach organizuje spotkanie poświęcone sztuce dialogu oraz ofercie Legimi dla bibliotek szkolnych. To znakomita okazja do rozmów z ekspertami, pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń w obszarze komunikacji oraz zapoznania się z propozycją serwisu oferującego książki w formie cyfrowej.

Na spotkanie zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy szkolnych z Kielc i powiatu kieleckiego 14 czerwca 2024 r. (piątek) w godz. 11.00-13.00. Odbędzie się ono w Czytelni naszej biblioteki. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W programie:
1. Zrozumieć drugiego – o sztuce dialogu – Katarzyna Łaziuk (edukatorka z zakresu wielokulturowości, praw człowieka oraz Holokaustu, przedstawicielka The Olga Lengyel Institute of Holocaust Studies and Human Rights, ambasadorka Muzeum Polin, aktywistka Sieci Forum Dialogu. Zastępca burmistrza Mińska Mazowieckiego, laureatka Nagrody POLIN 2022 i finalistka nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”

2. Legimi – oferta dla bibliotek szkolnych – Jakub Frołow (odpowiedzialny za marketing, sprzedaż, kontakty z wydawcami, bibliotekami i partnerami biznesowymi w Legimi, założyciel BookSenso).

Prosimy nauczycieli bibliotekarzy o potwierdzenie udziału w spotkaniu – tel. 41 344 28 61 w. 205 lub na email: marta.boszczyk@pbw.kielce.pl

Sylwester Kasprzyk 
Dyrektor P
edagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej
im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach

Warsztaty sztuki dialogu dla nauczycieli – bibliotekarzy