Filia w Starachowicach wznawia obsługę czytelników

Filia w Starachowicach wznawia obsługę czytelników

Informujemy, że po zakończonym skontrum zbiorów od 27 kwietnia 2026 r.Filia w Starachowicach wznawia obsługę wypożyczeń.

Zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów, rezerwowania książek i multimediów oraz odwiedzania Czytelni.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w czasie przerwy technicznej.

Do zobaczenia w bibliotece.